Opinie o Talk and Roll

Polecam serdecznie zajęcia w Talk And Roll Wojciech Pietrak. Podczas lekcji z Olą uczę się nowych rzeczy w ciekawy, nieznany mi dotąd sposób. Ola dobiera różne metody nauczania do moich zainteresowań i preferencji. Po trzech miesiącach zajęć jestem bardziej otwarta na treści w języku angielskim i zdecydowanie lepiej rozumiem ze słuchu. Oprócz postępów w poznawaniu języka ciekawie spędzam czas a sama Ola jest przemiła 🙂 Równie gorąco zachęcam do kursu konwersacji prowadzonego przez Wojtka. Grupa jest przyjazna, atmosfera luźna a efekty same się robią 🙂 Wojtek ciekawie nas prowadzi, zawsze można liczyć na jego wsparcie. Dodatkowo jest pogodny i optymistyczny tworząc dobry klimat dla obcowania z językiem. Po kilku miesiącach widzę u siebie zdecydowane postępy.
Agata P.
Fajnie się uczyć z Olą, bo minął miesiąc a ja już potrafię coś powiedzieć i odpowiedzieć po angielsku, a nie jak zawsze norweski mi się włączał 😀 Dzięki Wojtek!
Aleksandra D.
Nie mogę wyjść z podziwu dla umiejętności Wojtka odnośnie nauki języka angielskiego. Posiada on niezwykły dar słuchania ucznia i reagowania na jego potrzeby językowe dopasowując metodę uczenia to jego potrzeb, możliwości oraz czasu jakim dysponuje uczeń. Jeśli dana metoda nauczania nie działa Wojtek po prostu szuka innego rozwiązania, innej drogi. W moim przypadku nauka nastąpiła dwutorowo po pierwsze na Wojtka kursie grupowym przełamałam barierę językową, moje tabu, że nie potrafię się swobodnie komunikować i po drugie na lekcjach indywidualnych opracowaliśmy metodę jak doskonalić komunikację pod względem gramatycznym, oczywiście było to wszystko dopasowane do moich możliwości czasowych jako mamy dwójki dzieci prowadzącej dom i pracującej zawodowo. Dzięki Wojtkowi wypracowałam w sobie przekonanie że potrafię nauczyć się angielskiego bez najmniejszego problemu. W 100% polecam.
Agnieszka J.
Wojtek człowiek, który jest niesamowitym nauczycielem. Potrafi z mało zmotywowanego ucznia, zrobić pasjonata języka angielskiego. Jego podejście jest wyjątkowe i do każdego, ale to każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Widzi potencjał i nie spocznie, dopóki nie wykorzysta tego potencjału do granic możliwości. To niesamowita umiejetność. Jego wiedza z zakresu pedagogiki i psychologii pozwolą mu dostosować podejście do uczącego się. Jest świetnym słuchaczem i doskonale wyczuwa, co komu może być potrzebne do jeszcze skuteczniejszej nauki – i daje mu to. Jest bardzo uważny, otwarty i empatyczny. Jego relacja z uczniem jest wyjątkowa i oparta na partnerstwie i szacunku do tego, kim jest uczący się i jakie ma potrzebny. Jeżeli szukasz nauczyciela, który Cię zrozumie i nauczy angielskiego, to polecam z całych sił Wojciecha Pietraka nauczyciela z powołania i pasji. Dziękuję Wojtku:)
Piotr B.
Wojtek jest najlepszym nauczycielem angielskiego ze wszystkich, z jakimi dotychczas się uczyłam. Przede wszystkim zanim zaczęłam współpracę z Wojtkiem uważałam, że nie umiem nic, a już na pewno mówić po angielsku! Wojtek odczarował to przekonanie i już na pierwszych zajęciach zmobilizował do mówienia, by z każdą kolejną lekcją uczyć mnie swobody z komunikowaniu się na poziomie, na którym obecnie jestem. Pokazuje kolejne narzędzia, niesamowicie mobilizuje. Atmosfera podczas zajęć sprzyja swobodzie uczenia, nie boisz się popełniać błędów. Jeśli wybierasz lekcje z Wojtkiem, to ostrzegam: tylko Twoje własne lenistwo, może Cię powstrzymać przed osiągnięciem wymarzonego celu czyli komunikacji na poziomie fluent. O resztę zatroszczy się Wojtek!
Szczerze polecam i dziękuję Wojtku za Twoją cierpliwość i niespożyte pokłady pomysłów, by znaleźć najlepszą drogę do mojego celu 🙂
Anna K.
Dzięki lekcjom z Wojtkiem można w szybki, przyjemny i przede wszystkim skuteczny sposób przełamać swoje bariery związane z mówieniem i uwierzyć w swoje umiejętności. Jestem tego idealnym przykładem – z osoby biernie używającej języka, z kilkuletnią przerwą w mówieniu, po 1,5 miesiąca lekcji z Wojtkiem przeszłam proces rekrutacji i dostałam pracę w międzynarodowej firmie. Wojtek ma świetne, bezstresowe podejście i rozmowy z nim to czysta przyjemność. 😉
Natalia G.
Wojtek dla mnie to trener, mentor z bardzo ludzkim podejściemi. To nie jest zwykły nauczyciel jezyka angielskiego. Lekcje u Wojtaka to nie takie standardowe spotkania. Warto iść na pierwszą lekcję i samemu się przekonać:-). Ja miałam bardzo dużo nauczycieli języka angielskiego i zaczynałam wiele razy nigdy nie ruszałam z miejsca. Było nudno, mało atrakcyjnie i ciągle nie wierzyłam, że mogę się nauczyć tego języka. Wojtak pokazał mi jak się uczyć i coś nagle ruszyłko. Nawet zaczełam ,,lubić” język angielski, a jak już mówię to dopero jest radość:-). Pamiętam jedną z pierwszych lekcji kiedy siedziałam napięta, zdenerwowana i starałam się, żeby mówić idealnie… . Wojtek nagle założył sweter na lewą stronę… myśle co on robi? A on skomentował ,, nie musi być idealnie” no i nie musi:-). „Jak dzieci uczą się mówić to poprostu mówią i tak uczą się języka” prawda? No jasne, że prawda mam żywy przykład w domu:-).
Wojtek też uświadamia, że dużo jest w Twoich rękach i dzięki swojej pracy osiagniesz swoj cel. Jak na siłowni… „gym everyday”. Jest też bardzo motywujący i z poczuciem humoru, ale jednocześnie wymagający. Bardzo polecam spotkania z języka angielskiego u Wojtka narawdę warto. Zapewniam, że to nie będzie stracony
Dominika D.
Wojtek to pierwsza osoba, która sprawiła, że polubiłam język angielski. Przeszłam kursy w różnych szkołach, które tylko mnie zniechęcały do nauki tego języka-a zmobilizować mnie do czegoś jest naprawdę ciężko 😉 Super atomosfera na lekcjach 🙂 Zdecydowanie na TAK!!!
Patrycja G.
Bardzo dziękuję za te warsztaty. Uważam, że są super pomysłem. Mi na pewno pomogły w otworzeniu się na mówienie i zmieniły mój sposób myślenia o nauce angielskiego. Życzę dalszych sukcesów w uczeniu i wielu studentów! :)”
Natalia B.
Bardzo dużo dały mi lekcje z Wojtkiem. Zarówno zajęcia indywidualne, jak i te grupowe, podczas których rozmawiamy z losowymi rozmówcami na ciekawe tematy. Wojtek dopasowuje materiał i formę lekcji dla każdego z osobna – nie narzuca jednej, sztywnej formy, której nie można zmienić. Zajęcia grupowe pozwoliły mi wejść o poziom wyżej jeśli chodzi o komunikację w języku angielskim, teraz wyjazd służbowy, czy zagraniczne wakacje – nie są już takie straszne. Zachęcam serdecznie do nawiązania współpracy z Wojtkiem, nie będzie to kolejny nudny lektor języka angielskiego – zapewniam:)
Przemek Ż.
Po wielu latach nauki angielskiego w szkole co najwyżej mogłem posłuchać konwersacji obcokrajowców. Nie było mowy o rozmowie. Trwało to długo a problem narastał do rangi niemożliwego do przeskoczenia. Po kilku próbach znalezienia korepetytora idealnego trafiłem na Wojtka, przystojny, inteligenty, zabawny – tego szukałem! Od samego początku zaczęliśmy łamać wszelkie bariery! (językowe). Bardzo swobodny kontakt, średnie poczucie humoru i przede wszystkim świetne podejście do nauczania! Polecam serdecznie każdemu co się cyka i myśli że się nie da. A da się i z pomocą przychodzi Wojtek 😉
Adrian G.
Dzięki Wojtkowi wreszcie nauczyłem się mówić swobodnie, a zawsze myślałem, że to niemożliwe, więc jeśli myślisz podobnie to koniecznie się z nim skontaktuj. Dzięki Wojtek
Karol
Warsztaty w Wojtkiem otworzymy mnie na świat, w którym używa się angielskiego bez strachu
Ania
Uczę się języka angielskiego już ładnych parę lat nawet zacząłem żartować że książkę do angielskiego będę musiał zabrać ze sobą do grobu a i tak się nie nauczę tego języka, dopiero lekcje a raczej (Warsztaty Językowe) na których Wojtek wprawia w życie swoją (autorską) metodę nauki pozwoliły mi rozmawiać po ANGIELSKU i cieszyć się z używania ANGIELSKIEGO. Polecam
Piotr
Dzięki warsztatom językowym wiem jaka forma nauki jest dla mnie najlepsza z jakich materiałów korzystać aby rozwijać swoje umiejętności mówienia i słuchania. Co robić żeby nauka była dla mnie przyjemnością. Warsztaty językowe to przede wszystkim swobodna atmosfera a Wojtek to osoba, która zaraża optymizmem i dobrym humorem.
Marta
Świetne, bardzo przydatne warsztaty dla każdego kto chce otworzyć się na konwersacje w języku angielskim, poznać lepiej siebie i swoje możliwości . Mała grupa różnych ludzi na początkowym i średnio zaawansowanym poziomie językowym tworzy fajną zgraną całość a dzięki podobnym celom oraz interesującym tematom warsztatów współpracuje się bardzo fajnie i owocnie.
Patrycja
Wojtka poznałem na spotkaniach Meet and Talk, a następnie wziąłem udział w prowadzonych przez niego Talk and Roll Workshops. Zaraził mnie swoją enargią, pozytywnym nastawieniem i zupełnie zmienił moje podejście do nauki angielskiego. Niesamowity człowiek. Czasami, aż chciałoby się zaśpiewać „God bless You, You make me feel brand new”!
Piotr
Jeśli zastanawiasz się co zrobić aby zacząć swobodnie rozmawiać w języku angielskim, przełamać barierę językową, polecam rozpocząć wspólną naukę z Wojtkiem – nauczy Cię jak do osiągnąć!!! Od 5 miesięcy uczęszczam regularne na zajęcia indywidualne, brałam także udział w spotkaniach w grupie ,organizowanych przez Wojtka takich jak „Warsztaty językowe”. Jest to dla mnie super doświadczenie !!! Nauczyłam się i zrozumiałam jak wyrobić sobie dobre nawyki uczenia się, co zrobić aby nauka stała się rozrywką po którą chcę sięgać w każdej wolnej chwili, jaka forma nauki jest dla mnie najbardziej skuteczna, jak utrzymać motywację do uczenia się. Dziś mogę powiedzieć że nie boję się i potrafię rozmawiać po angielsku a jego dalsza nauka stała się częścią wpisaną w każdy dzień.
Joanna
Na naukę nigdy nie jest za póżno . Wiem o tym i dlatego postanowiłam dodatkowo poznać język angielski. Miałam szczęście trafić do Wojtka. On naucza z pasją , a nie z obowiązku. Ma elastyczne podejście do programu nauczania .Stwarza możliwości dopasowania programu do indywidualnych potrzeb i stylów nauki, które przecież u każdego z nas są inne. Motywuje do pracy (lekko i niepostrzeżenie), jest słowny i zdyscyplinowany. Nauka z Wojtkiem , to przyjemność i przygoda z językiem obcym , a nie jak to czasem bywa obowiązek i permanentny stres. A więc polecam wszystkim.
Ewa
Angielskiego z Wojtkiem uczę się na indywidualnych zajęciach, a ostatnio brałam też udział w jego warsztatach na temat przełamania bariery językowej. ” Nauka ” z nim to przede wszystkim zero stresu, swobodna atmosfera na zajęciach, duuużo mówienia po angielsku, prawo do pomyłek i masa pomysłów jak się uczyć szybko, łatwo i przyjemnie. Dzięki spotkaniom Meet and Talk, które organizuje, poznałam wiele osób, z którymi mogę ćwiczyć swój angielski. Wojtek to po prostu teacher z pasją. Skutecznie motywuje do pracy, inspiruje do podejmowania wyzwań, zaraża pozytywną energią i optymizmem. Cóż więcej mogę dodać? Chyba tylko: „God bless You, You make me feel brand new”! Dziękuję
Justyna
Wojtek cudów nie obiecuje ale….. 😉 Wcześniej brałam lekcje w Wawie gdzie młodzi gniewni uważali że są debeściakami i cudotwórcami a ja żółtodziub wytykałam błędy w ich podręczniku, po kilku miesiącach bez postępów zrezygnowałam. I tak wujek google zetknął mój żywot z Wojtkiem 😀 Każdą lekcję zaczynamy od konwersacji i okazuję się, że speakamy na wszelakie tematy zapominając że podręcznik czeka 😁😀 Zdecydowanie polecam!!! Zajęcia w talk&roll sprawiają, że zaczęłam myśleć w jęz. angielskim a w pracy zapominam się i speakam do kolegów. Prace domowe….o człowieku!!!!xerówki, xerówki 😉iiì….. książeczki, filmy po angielsku 😍 znajdź mi drugiego teachera który jako domówke zada ci breaking bad 😁😀😉 Wielbie me lekcje i dziękuję opatrzności, że zesłał na moją drogę Wojtka 😍 poziom nauczania zajedobry, postępy jak najbardziej widoczne, dużo śmiechu aż chce się wracać i człek kolejnej lekcji doczekać się nie może!!! W skali od 1-10 daję mocne 12
Ola
Pan Wojtek to bardzo dobry nauczyciel z powołaniem. Zaczęłam z nim naukę około 2 lata temu i od tego czasu mój poziom języka angielskiego bardzo się poprawił – teraz uczę się na poziomie B2. Mając obecnie 15 lat, będąc w 3 gimnazjum zaczęłam się z Panem przygotowywać do FCE – zamierzam dawać do najlepszego prywatnego liceum w Warszawie do IB(matura międzynarodowa), a do tego ten certyfikat jest potrzebny. Dzięki Panu w przystępny i przyjemny sposób zdobyłam umiejętność mówienia bez barier językowych, zaczynam rozumieć coraz trudniejsze teksty i z większą łatwością zapamiętuję dane zwroty. Jak ktoś się jeszcze waha, to niech nie czeka – polecam zapisać się na lekcję próbną!
Mirella
Nie tylko dzieci mogą uczyć się poprzez zabawę. Szkoła Talk And Roll udowadnia, że dorośli również tak mogą! Wojtek to młody, bardzo wyluzowany nauczyciel który nie tylko UCZY angielskiego, ale również inspiruje, poszukuje, motywuje. Rewelacja 🙂
Agata
Gorąco polecam zajęcia u Wojtka. Profensjonalista w każdym calu. Dobrze nawiązuje kontakt z uczniem,skupia sie na jego słabych stornach jak również umacnia dobrymi praktykami rowoj mocnych stron w nauce w języce angielskiego. W ciągu mojej nauki angielskeigo Wojtek zajmuje pierwsze miejsce pod względem jakości ,pomocy itp
Piotr
Gorąco polecam lekcje u Wojtka! Zajęcia odbywają się w milej atmosferze. Dzięki Wojtkowi widzę u siebie duży progres w języku angielskim i pomógł mi przełamać barierę porozumiewania się. A wszystko odbywa się podczas ciekawych dyskusji. Najlepszy nauczyciel jakiego spotkałam!
Ola
Bardzo polecam zajęcia u Wojtka. Zawsze kiedy miałam styczność z angielskim w szkole lub u innych nauczycieli miałam wrażenie, ze nauczenie się tego języka w moim przypadku jest chyba niemożliwe. Jednak teraz kiedy uczę się z Wojtkiem niemożliwe stało się możliwe! Wojtek jest ambitny i pomysłowy, „uczy bawiąc i bawi ucząc”! Ma wiele pomysłów jak sprawić, by nauka była ciekawa, interesująca i przyjemna
Dominika
Zdecydowanie polecam!!! Zajęcia w talk&roll sprawiają, że zaczęłam myśleć w jęz. angielskim, a w pracy zapominam się i speakam do kolegów.
Ola
Realizacja: Suchowski Media
Back to Top

Talk And Roll