Lekcje indywidualne online

Nasza metoda zorientowana jest na swobodne mówienie po angielsku i opiera się na dwóch filarach i są to:  dopasowane do Twoich potrzeb, możliwości i zainteresowań zajęcia online z lektorem , oraz  Twoja codzienna, samodzielna nauka   – małe kroczki, gdziekolwiek jesteś.

Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli:
 • Jesteś osobą dorosłą – nie uczymy dzieci i młodzieży.
 • Zaczynasz naukę od zera.
 • Już kiedyś uczyłeś się angielskiego, próbowałeś różnych metod, ale z jakichś przyczyn nie osiągnąłeś zadowalających efektó
 • Na samą myśl o mówieniu po angielsku paraliżuje Cię strach i masz tzw. barierę językową.
 • Mimo stosunkowo wysokiego poziomu, podczas prowadzonych konwersacji zapominasz podstawowych słów i masz problem z budowaniem zdań.
 • Zależy Ci na zmianie miejsca pracy i chcesz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Co zyskasz dzięki naszej metodzie:

 • Przełamiesz barierę mówienia po angielsku już po 1-2 miesiącach.
 • Nauczysz się jak się uczyć samodzielnie i skutecznie.
 • Wypracujesz nawyk systematycznej nauki.
 • Podniesiesz swój poziom motywacji i nauczysz się ją podtrzymywać.
 • Uzyskasz swobodę i płynność wypowiedzi.
 • Zamiast kojarzyć naukę ze złem koniecznym, zaczniesz kojarzyć ją z czymś przyjemnym, z czymś co sprawia Ci satysfakcję.
 • Uaktywnisz swoje językowe zasoby – czy Ty również jesteś osobą, która zna sporo słownictwa pasywnie, ale problemem jest budowanie własnych wypowiedzi?

Musisz o nas wiedzieć, że:

 • Stworzymy dla Ciebie unikalny program nauki, pamiętając o tym, jaką masz osobowość, zainteresowania, językowe potrzeby, cele, motywacje i możliwości.
 • Jesteśmy nastawieni na aktywne słuchanie i podczas konwersacji chcemy poruszać tematy, które Ciebie interesują.
 • U podstaw bariery w mówieniu leży strach i perfekcjonizm. Dlatego podczas konwersacji nie chcemy wytykać Ci każdego błędu, bo uważamy, że Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi. Naszą zasadą jest: najpierw masa, potem rzeźba. Najpierw osiągnijmy poziom swobody wypowiedzi, potem inwestujmy w poprawność.
 • Wykorzystujemy metody, narzędzia i strategie stosowane przez poliglotó Dzięki temu nasi kursanci osiągają efekty kilka razy szybciej, niż w przypadku metody klasycznej.
 • Preferujemy luźną, kumpelską atmosferę podczas zajęć. Z drugiej strony potrafimy być bardzo wymagający.
 • Stosujemy techniki i narzędzia, które pomogą Ci utrzymać poziom motywacji.
 • Wszystkie lekcje odbywają się w 100% online.
 • Do naszej pracy podchodzimy serio i tego samego oczekujemy od naszych kursantó Dlatego zajęcia odwołujemy max do godz. 18.00 w dniu poprzedzającym umówiony termin. Ich odwołanie w krótszym czasie obliguje kursanta do pokrycia połowy kosztów ceny jednej lekcji. Jeśli to lektor odwoła lekcję po terminie, kursant dostaje dodatkowe 30 min do wykorzystania w dogodnym terminie.

Jak zazwyczaj wygląda nasza lekcja:

 • Zaczynamy od luźnej rozmowy typu: co u Ciebie, jak Ci minął weekend?
 • Pytamy o to, jak ostatnio wyglądała Twoja samodzielna nauka i oceniamy w jakim stopniu udało Ci się zrealizować Twój tygodniowy cel.
 • Przechodzimy do konwersacji (już na poziomie A1) i rozmawiamy na tematy, które Ciebie interesują. Jeśli masz problemy z budowaniem zdań lub brakuje Ci słownictwa, uczymy Cię elastyczności i podejścia: jak nie drzwiami, to oknem, ale się dogadam! Staramy się abyś przez min. 70% czasu to Ty mówił, a nie my. W końcu za to nam płacisz – za możliwość wygadania się. Posłuchać angielskiego możesz poza lekcją. Korzystamy z kart konwersacyjnych, które poruszają najróżniejsze tematy, wprowadzają nowe słownictwo i sprawiają, że rozmowy stają się bardziej angażujące i nie krążą wokół tych samych temató W razie potrzeb korygujemy Twoją wypowiedź, ale zawsze w atmosferze empatii.
 • W zależności od potrzeb i Twojego celu, konwersacje możemy przeplatać korzystaniem z różnych materiałów, takich jak książki oparte na dialogach (w końcu mówiąc po angielsku masz prowadzić dialog). Korzystamy również z książek rozwijających słownictwo i gramatykę w zdaniach do tłumaczenia z polskiego na angielski (metoda Back Translation, dzięki której nie tylko rozumiesz angielski, ale potrafisz od razu budować własne wypowiedzi).
 • Zarówno podczas konwersacji, jak i korzystania z materiałów, zapisujemy dla Ciebie w specjalnej aplikacji nowe słówka lub struktury gramatyczne w zdaniach, tworząc dla Ciebie cyfrowe notatki/fiszki. Następnie Ci je wysyłamy, tak abyś mógł je utrwalać przy pomocy metody Spaced Repetition (powtórki w różnych odstępach czasowych).
 • Na koniec praca domowa. Tu ustalamy cel na kolejny tydzień Twojej samodzielnej nauki. Dobieramy narzędzia i sposób korzystania z tych narzędzi – tak, abyś jak najefektywniej wykorzystał zainwestowany czas. Większość materiałów, z których korzystamy zawiera również nagrania audio – osłuchiwanie się z nimi np. w drodze do pracy, sprawi, że uzyskasz efekt zanurzenia się w języku, zaczniesz myśleć po angielsku i znacząco poprawisz jakość Twoich wypowiedzi ustnych.

Mentoring językowy:

Głęboko wierzymy w moc samodzielnej nauki, dlatego chcemy Cię w niej wspierać. Tak naprawdę ogromną większość pracy nad językiem możesz wykonać sam. Obecnie na rynku mamy zatrzęsienie różnych narzędzi, dzięki którym możesz uczyć się bez niczyjej pomocy. Każdy z nas jest inny, mamy różne potrzeby i możliwości, inaczej postrzegamy i zapamiętujemy informacje. Nie ma jednej, idealnej metody dla każdego.

Powstaje więc pytanie: których narzędzi powinieneś używać i jak powinieneś z nich korzystać, aby najskuteczniej wykorzystać zainwestowany czas i pieniądze. Kolejne pytanie: jakie postawić cele i jak utrzymać motywację – w końcu nauka języka to maraton? Z pomocą przychodzą nasi lektorzy, którzy pracują w oparciu o mentoring językowy. Nauczymy Cię korzystać z narzędzi i strategii poliglotów.

Pomożemy zaplanować naukę i wypracować nawyk codziennej pracy nad językiem. A jeśli będziesz na to otwarty – będziesz monitorował aktywności związane z nauką oraz rozliczał się z nami z podejmowanych działań i krótkoterminowych celów.

Twoja samodzielna nauka:

Chcemy aby nasi kursanci stosunkowo szybko zauważali efekty wspólnej pracy. Dlatego od każdego z naszych uczniów oczekujemy inwestycji minimum 30 min. dziennie w samodzielną naukę. Jeśli nie jesteś pewien, czy dasz radę utrzymać taki poziom zaangażowania, prosimy abyś nie umawiał się na lekcję próbną. Codzienna nauka sprawia, że nasi uczniowie w relatywnie krótkim czasie odczuwają satysfakcję z poczynionych postępów i dzięki temu utrzymują poziom motywacji.

Możesz wykorzystać czas spędzony w drodze do pracy lub na siłowni, pouczyć się przy okazji wykonywania obowiązków domowych, czekając w kolejce w sklepie lub na spacerze z psem.


Nasi lektorzy zaproponują Ci narzędzia oraz spos
ób pracy z nimi:

 • Aplikacje na telefon
 • Słuchanie podcastów
 • Oglądanie filmów i seriali
 • Czytanie i słuchanie książek uproszczonych oraz nieuproszczonych
 • Pisanie tekstów
 • Powtarzanie przerabianego podczas lekcji materiału poprzez metodę Spaced Repetition
 • Zapisywanie zdań w metodzie Back Translation.
 • Osłuchiwanie się z materiałami, z których korzystaliśmy podczas lekcji.

Zapisz się na lekcję próbną

Rodo(wymagane)
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania ofert marketingowych, kontaktu telefonicznego i mailowego. Czytaj o RODO »

Opinie i referencje

Wojtek człowiek, który jest niesamowitym nauczycielem. Potrafi z mało zmotywowanego ucznia, zrobić pasjonata języka angielskiego. Jego podejście jest wyjątkowe i do każdego, ale to każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Widzi potencjał i nie spocznie, dopóki nie wykorzysta tego potencjału do granic możliwości. To niesamowita umiejetność. Jego wiedza z zakresu pedagogiki i psychologii pozwolą mu dostosować podejście do uczącego się. Jest świetnym słuchaczem i doskonale wyczuwa, co komu może być potrzebne do jeszcze skuteczniejszej nauki – i daje mu to. Jest bardzo uważny, otwarty i empatyczny. Jego relacja z uczniem jest wyjątkowa i oparta na partnerstwie i szacunku do tego, kim jest uczący się i jakie ma potrzebny. Jeżeli szukasz nauczyciela, który Cię zrozumie i nauczy angielskiego, to polecam z całych sił Wojciecha Pietraka nauczyciela z powołania i pasji. Dziękuję Wojtku:)
Piotr B.
Polecam serdecznie zajęcia w Talk And Roll Wojciech Pietrak. Podczas lekcji z Olą uczę się nowych rzeczy w ciekawy, nieznany mi dotąd sposób. Ola dobiera różne metody nauczania do moich zainteresowań i preferencji. Po trzech miesiącach zajęć jestem bardziej otwarta na treści w języku angielskim i zdecydowanie lepiej rozumiem ze słuchu. Oprócz postępów w poznawaniu języka ciekawie spędzam czas a sama Ola jest przemiła 🙂 Równie gorąco zachęcam do kursu konwersacji prowadzonego przez Wojtka. Grupa jest przyjazna, atmosfera luźna a efekty same się robią 🙂 Wojtek ciekawie nas prowadzi, zawsze można liczyć na jego wsparcie. Dodatkowo jest pogodny i optymistyczny tworząc dobry klimat dla obcowania z językiem. Po kilku miesiącach widzę u siebie zdecydowane postępy.
Agata P.
Wojtek jest najlepszym nauczycielem angielskiego ze wszystkich, z jakimi dotychczas się uczyłam. Przede wszystkim zanim zaczęłam współpracę z Wojtkiem uważałam, że nie umiem nic, a już na pewno mówić po angielsku! Wojtek odczarował to przekonanie i już na pierwszych zajęciach zmobilizował do mówienia, by z każdą kolejną lekcją uczyć mnie swobody z komunikowaniu się na poziomie, na którym obecnie jestem. Pokazuje kolejne narzędzia, niesamowicie mobilizuje. Atmosfera podczas zajęć sprzyja swobodzie uczenia, nie boisz się popełniać błędów. Jeśli wybierasz lekcje z Wojtkiem, to ostrzegam: tylko Twoje własne lenistwo, może Cię powstrzymać przed osiągnięciem wymarzonego celu czyli komunikacji na poziomie fluent. O resztę zatroszczy się Wojtek!
Szczerze polecam i dziękuję Wojtku za Twoją cierpliwość i niespożyte pokłady pomysłów, by znaleźć najlepszą drogę do mojego celu 🙂
Anna K.
Nie mogę wyjść z podziwu dla umiejętności Wojtka odnośnie nauki języka angielskiego. Posiada on niezwykły dar słuchania ucznia i reagowania na jego potrzeby językowe dopasowując metodę uczenia to jego potrzeb, możliwości oraz czasu jakim dysponuje uczeń. Jeśli dana metoda nauczania nie działa Wojtek po prostu szuka innego rozwiązania, innej drogi. W moim przypadku nauka nastąpiła dwutorowo po pierwsze na Wojtka kursie grupowym przełamałam barierę językową, moje tabu, że nie potrafię się swobodnie komunikować i po drugie na lekcjach indywidualnych opracowaliśmy metodę jak doskonalić komunikację pod względem gramatycznym, oczywiście było to wszystko dopasowane do moich możliwości czasowych jako mamy dwójki dzieci prowadzącej dom i pracującej zawodowo. Dzięki Wojtkowi wypracowałam w sobie przekonanie że potrafię nauczyć się angielskiego bez najmniejszego problemu. W 100% polecam.
Agnieszka J.
Realizacja: Suchowski Media
Back to Top

Talk And Roll