Kurs: „Mów swobodnie po angielsku”

Co zrobić aby mówić swobodnie po angielsku lub zwiększyć płynność wypowiedzi? To proste – mów więcej po angielsku!

Z umiejętnością prowadzenia konwersacji w danym języku jest podobnie jak z umiejętnością prowadzenia samochodu: nie nauczysz się tego teoretycznie, czytając książkę i rozwiązując ćwiczenia. Żeby jeździć samochodem, trzeba jeździć samochodem. Żeby mówić po angielsku, trzeba mówić po angielsku.

Jak do tej pory wyglądały Twoje lekcje?

Jaki procent czasu zajęć poświęcany był na Twoje mówienie? A może miałaś/miałeś już indywidualne lekcje konwersacyjne, ale wciąż czujesz strach, kiedy masz rozmawiać z kimś innym niż Twój nauczyciel? Z mojego doświadczenia wynika, że często nawet jeśli przełamiesz barierę przed rozmową z jedną osobą, wciąż będziesz ją miała/miał w stosunku do innych osób.

Boisz się oceny innych osób i tego jak wpadniesz? Ten kurs to inkubator Twojej umiejętności mówienia po angielsku!

 • Po pierwsze: 100% czasu zajęć poświęcamy na konwersacje.
 • Po drugie: obowiązuje zakaz poprawiania i krytyki.
 • Po trzecie: naszym spotkaniom towarzyszy atmosfera przyjaźni, empatii i wzajemnego wsparcia. Trudno o bardziej sprzyjające warunki do rozgadania się.
 • Po czwarte: obejrzyj opinie kursantów na dole strony – prawie wszyscy się bali.
 • Po piąte: nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi.

Jak wyglądają zajęcia?

Spotykamy się online raz w tygodniu na platformie ZOOM. Zamiast wspólnego robienia ćwiczeń, 100% czasu poświęcamy na konwersacje. Podczas 60 min spotkania, masz możliwość rozmowy w dwójkach lub trójkach z innymi kursantami w moderowanych pokojach ZOOM Breakout Rooms.

Używamy kart konwersacyjnych i specjalnie przygotowanych plików graficznych, gdzie znajdują się zestawy pytań, dzięki którym nie musisz się obawiać, że zabraknie Ci tematu do rozmowy. Dla urozmaicenia zajęć raz na jakiś czas wprowadzamy gry i zabawy. Moderatorem zajęć jestem ja – Wojtek Pietrak.

Dzięki temu kursowi:

 • Uzyskasz dostęp do swoich językowych zasobów i zaktywizujesz swoje umiejętności konwersacyjne.
 • Przełamiesz barierę językową i otworzysz się na konwersacje z innymi ludźmi.
 • Uzyskasz większą płynność w komunikacji.
 • Nauczysz się nowego słownictwa.
 • Podniesiesz swoją motywację do nauki.
 • Spędzisz fajnie czas z nowymi znajomymi.

UWAGA:
Przed rozpoczęciem kursu, obowiązkowo umawiamy się na krótką rozmowę online, podczas której będziemy mogli odpowiedzieć na Twoje pytania i sprawdzić czy ten kurs jest tak na prawdę czymś dla Ciebie. Ocenimy również Twój poziom językowy i dobierzemy odpowiednią grupę.

Spotkanie próbne:
Jeśli masz ochotę przetestować kurs i sprawdzić jak sobie radzisz, skorzystaj z formularza kontaktowego na dole strony i zapisz się na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie próbne w dniu 22.09.2022. Po tym spotkaniu zdecydujesz czy chcesz brać udział w następnych.

Cena:
Każde z 12 spotkań kosztuje 39 zł, z więc cały kurs: 468 zł.

Możliwość płatności ratalnej:
Jeśli chcesz, możesz zapłacić za kurs w 3 ratach po 156 zł każda. Daj znać w formularzu kontaktowym, a ustalimy szczegóły.

Gwarancja satysfakcji:
Jeśli po pierwszym spotkaniu lub w dowolnym momencie trwania kursu zdecydujesz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pieniędzy.

Często zadawane pytania

A jeśli mój angielski nie jest na wystarczającym poziomie i źle wypadnę?

Zadzwoń do mnie, a pomogę Ci ocenić Twój poziom. Podczas zajęć obowiązuje zasada: nie poprawiaj, nie krytykuj – wspieraj. Pamiętaj, że nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi. Celem zajęć nie jest bycie perfekcyjnym, ale komunikacja, wzajemna wymiana myśli. Mamy się dobrze bawić i wzajemnie sobie pomagać. Jeśli nie będziesz mówić po angielsku w tak sprzyjających warunkach, to kiedy gdzie i kiedy będziesz? Jeśli nie ten kurs, to który? 

Co w przypadku, kiedy nie będę mógł wziąć udziału w zajęciach danego dnia?

Zajęcia możesz odrobić innego dnia, ale poinformuj wcześniej o tym fakcie lektora prowadzącego kurs.

Jak mam uczyć się nowego słownictwa i gramatyki?

Codzienna nauka w zakresie minimum 30 min. dziennie sprawi, że uzyskasz efekt zanurzenia się w języku, podobnie jak ma to miejsce u osób, które wyjeżdżają za granicę lub u małych dzieci, które uczą się języka ojczystego. Dzięki temu nie tylko nauczysz się nowego słownictwa i gramatyki, ale również zaczniesz myśleć w języku angielskim i będzie Ci o wiele łatwiej budować wypowiedzi ustne. Dodatkowo nowego słownictwa nauczysz się podczas prowadzenia konwersacji z innymi kursantami. 

Skoro podczas kursu moje błędy nie będą poprawiane to jak mam je wyeliminować?

Twoje błędy będą znikały mimochodem, wraz z ilością czasu poświęconego na osłuchiwanie się oraz mówienie. Zajmie się nimi Twoja podświadomość.

Skąd mam wiedzieć, że robie postępy?

Na początku kursu oraz co miesiąc będziesz nagrywała/nagrywał się na dyktafon, tak aby później móc samemu ocenić postępy. Dodatkowo dostaniesz narzędzia do monitorowania postępów. 

Jak mogę przygotować się do kursu od strony technicznej?

Wystarczy, że ściągniesz i zainstalujesz bezpłatny program do prowadzenia wideorozmów ZOOM i będziesz miała/miał dostęp do urządzenia z kamerą i mikrofonem, takiego jak komputer czy telefon. Dobrze jest mieć słuchawki z mikrofonem (np. takie dołączane w zestawie z telefonem), które poprawiają jakość prowadzonej rozmowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Przed rozpoczęciem kursu umawiamy się na obowiązkową, krótką rozmowę, aby ocenić czy jakość Twojego połączenia internetowego jest wystarczająca.

Jak długo trwa kurs?

3 miesiące. Jest to okres, który pozwala mi zagwarantować odczuwalne efekty. Po tym czasie, jeśli będziesz miała/miał ochotę możesz zapisać się na kolejną edycję kursu.

Czy muszę podpisywać jakąś umowę?

Zapisując się na kurs akceptujesz warunki regulaminu kursu – zapoznaj się z nim.

Jak mogę dokonać płatności za kurs?

Za kurs możesz zapłacić dokonując szybkiej płatności poprzez system PayU lub robiąc klasyczny przelew na konto 50 1020 5558 1111 1676 3970 0070, Wojciech Pietrak, ul. Orszagha 8, 05-230 Kobyłka z dopiskiem „Kurs mów swobodnie po angielsku + data rozpoczęcia kursu”. Istnieje również możliwość płatności ratalnej – jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną proszę. 

Let’s Talk And Roll and see you soon!

Od poziomu A2 – zajęcia online:

Czwartki godz. 18.00-19.00.
Start kursu: 22.09.2022,
Koniec kursu: 09.12.2022
39 zł/spotkanie – 468 zł/12 spotkań.

Od poziomu B1 – zajęcia online:

Czwartki godz. 19.15-20.15.
Start kursu: 22.09.2022,
Koniec kursu: 09.12.2022
39 zł/spotkanie – 468 zł/12 spotkań.

Rodo(wymagane)
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania ofert marketingowych, kontaktu telefonicznego i mailowego. Czytaj o RODO »
Back to Top

Talk And Roll