Angielski Wołomin

Lekcje Indywidualne

Angielski w Twoim mieści! Mieszkasz w Wołominie (angielski Wołomin)? Stwórzmy indywidualny program nauki pamiętając o tym, jakie masz językowe potrzeby, cele, motywacje i możliwości. Nie chcę wytykać Ci każdego błędu bo z mojego doświadczenia wynika, że to często zniechęca i prowadzi do bariery językowej. Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi. Nie chcę być tyranem. Nie chcę stawiać się wyżej tylko dlatego, że na płaszczyźnie językowej potrafię więcej niż Ty. Gram po Twojej stronie. Chcę Ci być partnerem i wspierać Cię w drodze do Twojego językowego celu. Chcę Cię słuchać i rozmawiać na tematy, które Ciebie interesują.

Pomogę Ci wypracować dobre nawyki, dzięki którym proces nauki stanie się łatwiejszy i skuteczniejszy. U podstaw bariery w mówieniu leży strach. Dlatego bawmy się nauką. Nie da się dobrze się bawić i jednocześnie się bać. Nie nakładajmy zbyt dużej presji. Zbyt duże oczekiwania mocno frustrują, zabierają motywację, podcinają skrzydła.

Posiadam 11 letnie doświadczenie. Podczas zajęć staram się zapewnić luźną atmosferę, która sprawia, że proces nauki staje się nie tylko przyjemniejszy, ale również skuteczniejszy. Stosuję elementy coachingu, techniki efektywnej nauki oraz motywacyjne. Oferuję dostęp do książek uproszczonych, audiobooków oraz filmów w języku angielskim.

Specjalny talent do nauki języków obcych, ten szczególny gen, ten wyjątkowy dar, który jedni posiadają, a inni nie – to mit. Każdy może nauczyć się języka angielskiego. Pokażę Ci jak to zrobić. Tak na prawdę to jest tylko Twoja decyzja.

Oferuję:

 • zajęcia na poziomie: A1-C1,
 • pracę nad przełamaniem bariery językowej,
 • konwersacje,
 • general English,
 • business English,
 • gruntowne powtórzenie gramatyki.

Umówmy się na spotkanie zapoznawcze, podczas którego będziemy mieli okazje się poznać, określić poziom znajomości języka, cel, metodykę i tok nauki. Będzie to również  okazja do tego, żebyś zobaczył, w jaki sposób pracuję. Naucz się angielskiego w Wołominie

Cena:
60 min – 120 zł
90 min – 170 zł

  Skorzystaj z formularza kontaktowego, jeśli nie masz czasu zadzwonić.

  Back to Top

  Talk And Roll